Що треба знати для візиту в Туреччину

 

Шановні туристи!
Туристична компанія TUI щиро дякує вам за те,
що довірили нам свою подорож.

Будь-ласка, уважно ознайомтеся зі змістом пам’ятки.

В аеропорт необхідно прибути в медичній масці!

При бажанні використовуйте медичні рукавички.
При собі необхідно мати кілька медичних масок (в залежності від
тривалості польоту), з урахуванням зміни маски 1 раз на годину.

Реєстрація на рейс починається за 2 години до часу вильоту і закінчується за 40 хвилин. Ви самостійно проходите реєстрацію на рейс, паспортний та митний контроль.

ВАЖЛИВО!   Обов’язково за день до початку Вашої подорожі уточнюйте час вильоту рейсу.

При собі необхідно мати документи:
закордонний паспорт з мінімальним терміном дії 6 місяців;
— ваучер на туристичне обслуговування;
— страховий поліс;
— авіаквиток;
— згода обох/одного батьків (для дітей, що виїжджають без батька/матері), свідоцтво про народження дитини.

❗️Більш детально інформація щодо виїзду дітей надана на сайті прикордонної служби.

Якщо у вас виникли особисті питання, або треба щось уточнити індивідуально, надаємо телефон прикордонної служби в аеропорті Бориспіль  для консультацій 044-527-63-63

Щодо тестів:

Туреччина скасувала тести з 15.05.2021р.  Тож, відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я Туреччини, з 15.05.2021 вимогу наявності негативного результату ПЛР-тесту для перетину турецького кордону скасовано.

Електронна форма

З 15.03.2021 всі туристи, які прибувають до Туреччини, мають заповнити електронну форму за 72 години до прильоту, роздрукувати або зберегти на електронний пристрій. ЇЇ треба мати завжди при собі і продемонструвати при реєстрації на рейс співробітнику авіакомпанії.  Посилання на саму форму https://register.health.gov.tr/

 

 

 

По прильоту до Туреччини

Потрібно пройти паспортний та митний контроль, отримати багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.

При виході з аеропорту, Ви самостійно підходите до стійок «TUI» для реєстрації на трансфер (автобус). Стійкі знаходяться
навпроти виходу з аеропорту. Необхідно пред’явити ваучер представнику TUI, він повідомить номер вашого автобусу (вказаний на лобовому склі).  При посадці в автобус, не забудьте перевірити, що Ваш багаж в багажному відділі автобуса.
Час очікування туристів на трансфері складає максимум 1 годину після приземлення літака. Якщо за цей час туристи не з’являються на трансфер, автобуси вирушають до готелів.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що компанія несе відповідальність за якість екскурсійних послуг, придбаних тільки у представника TUI. Застерігаємо Вас від звернення до «вуличних» агентств та піратських туристичних компаній, послуги та продукти яких можуть не відповідати рівню, встановленому законодавством. Будьте уважними та не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!

У разі якщо під час відпочинку з Вами стався страховий випадок, Вам необхідно звернутися в представництво страхової компанії за номером телефону, вказаному в страховому полісі (пам`ятці). Оператору необхідно повідомити Ваше місцезнаходження та номер страхового полісу і узгодити з ним подальші дії.

 

Повернення в Україну
За один день до вильоту в Україну на інфостенді TUI в холі готелю буде розміщена інформація про час зворотного рейсу і трансферу в аеропорт. В зазначений час Вам необхідно буде з’явитися на рецепцію готелю.

По прильоту в Україну всім особам з 12-ти років треба або мати негативний ПЛР тест, або установити додаток дій вдома і по ньому самоізоляція 2 тижні. При цьому, можна здати тест по прильоту в Україну, і далі по результату автоматично знімається самоізоляція.

 

У разі втрати авіаквитка або багажу, просимо Вас негайно інформувати про це представника приймаючої сторони, який підкаже, яким чином Ви зможете вирішити виниклу проблему.
При виникненні будь-яких питань під час Вашого відпочинку, просимо звертатися до гідів компанії «TUI», які працюють в Вашому готелі: координати гіда (фото, ім’я, мобільний телефон) та часи, коли гід безпосередньо знаходиться в готелі, вказано на інформаційному стенді TUI в холі готелю.

 

Багаж

Найчастіше ми пропонуємо здійснювати авіапереліт з компанією WINDROSE

Норма провезення безкоштовного багажу на чартерних рейсах цієї авіакомпанії — валіза до 23 кг + ручна поклажа до 7 кг на одну особу. Валіза до 23 кг здається у багажне відділення при реєстрації на рейс.

Більш детально розписано на сайті авіакомпанії.

 

Якщо Ваш переліт здійснює інша авіакомпанія, інформація вказана в білетах і на сайтах відповідних перевізників.

 

Бажаємо Вам приємної подорожі та гарного відпочинку!

Ваша TUI Турагенція