Готелі Кіпру з безкоштовним ПЦР тестуванням

1 квітня Кіпр готується відкрити кордони для українців, інформує Міністерство туризму країни.

Для туристів жодних карантинних обмежень нині не передбачено. Для в’їзду потрібно буде лише заповнити Cyprus Flight Pass і зробити певну кількість ПЛР-тестів, залежно від категорії, в якій на дату в’їзду туриста буде знаходитися Україна. 
В той же час з 23 березня в Україні набрали чинності нові правила перетину кордону. Відтепер українці та іноземці з посвідкою на постійне проживання, які повертаються з-за кордону, мають відбувати 14-денну самоізоляцію без винятків. Від неї звільняються ті, хто надасть негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 48 годин до в’їзду, та діти, які не досягли 12 років. Іноземці з посвідкою на тимчасове проживання можуть в’їхати в Україну тільки за наявності негативного ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Всі деталі нових правил у новині.
Зважаючи на ці нововведення, наші партнери на Кіпрі погодилися взяти на себе витрати на необхідне для повернення додому з відпочинку ПЛР-тестування українців та іноземних громадян, які проживають в Україні. Але за єдиної умови: ці туристи під час відпочинку повинні проживати в одному із наданих партнерами переліку готелів:
Abacus Suites
Blue Harbour Boutique Apts
Fedrania Gardens Hotel
King Evelthon Beach Hotel & Resort
Kokkinos Boutique Hotel
Narcissos Waterpark Resort
Panthea Holiday Village
Park Beach Hotel
Piere Anne Beach Hotel
Tasia Maris Beach Hotel & Spa — Adults Only
Туристам, які проживатимуть у готелях, що не вказані у переліку вище, доведеться платити за необхідне для повернення додому ПЛР-тестування власним коштом.